Yarik | 13.07.2010 | Переглядів: 550 | Коментарів: (2)

«Добробут-плюс» 3 - 2   ФК «Станишівка»
ФК «Медвин»5  - 1 «Ісайки-Агро»
ФК "СМП Богуслав" 8 -0 "Лобунка"
Yarik | 05.07.2010 | Переглядів: 588 | Коментарів: (3)

На стадіоні Колос відбулася спортакіада.Участь у змаганнях по міні-футболу прийняло 18 команд.Змагання пройшли у двох группах .переможці яких зіграли у фіналі.Склад команд воротар і 7 гравців час 2 по 10 хвилин на пів-поля.ГруппаА Всюдихід-Медвин 2-0.Побережка-Метеор 2-0.Дибинці-Ісайки2 1-0.Дмитренки-Освіта 1-0.Побережка-Всюдихід 0-0 п2-1.Дибинці-Дмитренки 1-1п3-1.За вихід у фінал Побережка-Дибинці 3-0 Группа Б за вихід у фінал грали Мисайлівка-Бінет 1-0.Фінальний матч Побережка-Мисайлівка 1-1п3-2 .За трете місце Дибинці-Бінет 1-0 .На Фінальний матч кубку району команди представили нову ігрову форму і нові склади команд.Ускладі Агро-Богуславщини з.явився у воротах кращий воротар області Петров і кращий бомбардир області Володя Ординський.Саме його удар упопередньому фіналі приніс кубок таращанському Інтеру.Киівська Русь представила одразу п.ятеро нових гравців.Перший тайм пройшов в цілому у рівній боротьбі за центр поля .Оборона грала краще нападу.Удар у штангу Мартиненка був единим го ... Читати далі »
рефері | 30.06.2010 | Переглядів: 542 | Коментарів: (1)

Мисайлівська команда "Агро-Богуславщина" втретє в своїй історії здобула Кубок на приз газети "Вісті Богуславщини".
 У фінальному матчі, що відбувся 28 червня на стадіоні "Колос" мисайлівчани переграли богуславську "Київську Русь" із  рахунком 2:0, обидва м´ячі на 69-й та 90-й хвилинах матчу забив гравець "Агро-Богуславщини" Володимир Ординський.
 Також 28 червня на стадіоні "Колос" відбулися змагання з міні-футболу, участь у яких взяло 18 колективів. Нелегку перемогу у турнірі одержала команда з Побережки, перегравши у фіналі по пенальті мисайлівчан.
Yarik | 29.06.2010 | Переглядів: 559 | Коментарів: (1)

Відбувся перенесений матч 1 туру.ФК Медвин приймав СМП Богуслав.Матч почався досить жваво команди демонстрували високі швидкості.Гра йшла з перемінною активністю до 40 хвилини.Роман Бузинний відкрив рахунок.На 42 хвилині він же робить рахунок 2-0 а на 45 хвилині він же забивае третій м.яч.Ось так за п.ять хвилин доля матчу була вирішена.У другому таймі Медвин намагався перехопити ініціативу. але грамотна гра в обороні і разючі контратаки СМП Богуслав зробили свою справу.На 73 хвилині Роман Бузинний забив четвертий м.яч а на 79 Роман Білан встановив остаточний результат.5-0 впевнена і доволі несподіванна перемога СМП Богуслав.
рефері | 27.06.2010 | Переглядів: 688 | Коментарів: (0)