Головна » Чемпіонат району

У Кислівці місцевий "Край" примудрився програти "Дружбі". У перші 25 хвилин Побережка просто зім´яла суперника перемагаючи в два м´ячі(забили пенальті та влучив Ярік). Потім прокинувся Край(Дружба не заперечувала) Відквитавши м´яч (Березовський) Край перевів гру до суперника створив з десяток моментів... тиснув, давив і пропустив на 88 хвилині. Велике спасибі командам .які провели матч у фееричному темпі.Довелося робити водопій бо попадали б.
   У Мисайлівці команда ентузіастів (бо грають на голому ентузіазмі) перемогла Ісайки. Вели 2-0.пропустили курйозний мяч наприкінці зустрічі. Ісайки грають своіми гравцями оскільки Момотенко не при справах.
   У Хохітві досвід переміг молодість. Хоча Карат і забив перший і ще мав моменти, але ... Читати далі »
рефері | 23.05.2011 | Переглядів: 602 | Коментарів: (5)

Перша ліга:
"Край" (Кислівка)  1 - 3  "Дружба" (Побережка) (нелегка перемога Побережки, матч був дуже складним...)

"Бінет-2 - Карат " (Богуслав )   1 - 7   ФК "Біївці" ( вже починаю сумніватися у тому, що "Карат" дограє чемпіонат)
"Мейсон-сіті"   2 - 1    " Ісайки-агро",
Також у І лізі гратиме команда "Урожай" (Чаплинка)
Вища ліга:
"Фортуна" (Кагарлик)   2  - 1     ФК "Станишівка
"Рось-Градіс" (Дибинці)   2  -  2     ФК "Березянка"( по ходу зустрічі Березянка влітала 0:2)
"Технікум-1920" (Маслівка)  3  -  2   "Бінет" (Богуслав)
"Добробут-плюс" (Побережка)  6  - 2   ФК "Медвин" (ех.. Медвин- Медвин, як нам не  вистачає тебе у першій лізі))
Матч ФК "Іванівка"     -    "Агро-Б ... Читати далі »
Yarik | 23.05.2011 | Переглядів: 570 | Коментарів: (9)