РОСИЧІ (Богуслав) — КОЛОС (Ковалівка) — 1:5

Перша ліга:
ГОНЧАРІ (Дибинці) — ХІЛД-ЛЮБОМИР-2 (Ставище) — 2:2
petrik | 13.08.2013 | Переглядів: 518 | Коментарів: (1)

Чотирнадцятий вищоліговий тур у чемпіонаті Київської області запам`ятається насамперед гучним скандалом у матчі двох сусідів по турнірній таблиці, що відбувся на благослевенній Богуславщині.

До 55-ї хвилини гра була спокійною, гості, активно використавши контратаки, вели в рахунку — 2:0. І раптом, як грім з ясного неба, — скандал. Росичу Каркошкіну здалося, що асистент арбітра Химиченко помилився, визначаючи вихід м`яча в аут. Слово за словом, і розпалився конфлікт, який арбітр Шатохін спробував погасити винесенням попередження футболістові господарів поля. Гра поновилася і, здалося, все відійшло в минуле. Однак Каркошкін, як з`ясувалося, не заспокоївся. Його чергова апеляція до асистента арбітра обернулася другою жовтою карткою і, як наслідок, — вилученням з поля. Після цього місцеві футболісти, представники команди та дехто з п`яних уболівальників спробували вчинити самосуд над арбітрами, що завершилося викликом міліцейського наряду та довгим з`ясуванням обставин побоїща ... Читати далі »
petrik | 02.07.2013 | Переглядів: 776 | Коментарів: (1)

Чемпіонат області:
вища ліга:
11 тур:
РОСИЧІ— РВУФК (Київ) — 2:0

Першість області:
ГОНЧАРІ — СИНЯВСЬКЕ (Рокитнянський р-н) — 1:0
anpetrik | 10.06.2013 | Переглядів: 497 | Коментарів: (0)

Вища ліга
8 тур.
ХІЛД-ЛЮБОМИР (Ставище) – РОСИЧІ — 4:0

Перша ліга
4 тур.
ГОНЧАРІ — ФК ОБУХІВ — 0:1
anpetrik | 21.05.2013 | Переглядів: 524 | Коментарів: (3)

ХІЛД-ЛЮБОМИР-2 (Ставище) — ГОНЧАРІ — 3:8
anpetrik | 14.05.2013 | Переглядів: 681 | Коментарів: (4)

РОСИЧІ (Богуслав)
Переможець першої обласної ліги 2011 року.
Виступи в обласному чемпіонаті (п’ять останніх сезонів): 2012 — 9 місце, 2011 — не виступали, 2010 — не виступали, 2009 — не виступали, 2008 — не виступали.
Президент клубу: Віктор Васильович Гринчук(28.07.1967).
Тренер: Петро Степанович Любченко (16.12.1963).
Асистент тренера: Сергій Петроивч Пасько (10.05.1960).
Воротарі: Віталій Кусок (01.12.1996), Олексій Майборода (12.09.1994).
Оборонці: Андрій Бузинний (25.02.1983), Олександр Домашенко (18.11.1992), Сергій Кот (18.10.1994), Руслан Кузик (23.04.1986), Євген Новохацький (19.01.1990), Антон Соколинський (31.05.1995), Роман Шнуренко (01.08.1988).
Напівоборонці: Євген Кирієнко (18.02.1991), Ярослав Миколайчук (03.04.1990), Едуард Пархоменко (31.12.1995), Олег Спірін (05.02.1995), Михайло Цебро (23.07.1994), Богдан Шнуренко (17.04.1996), Дмитро Якименко (22.01.1995), Богдан Яременко (27.08.1989).
Нападники: Антон ... Читати далі »
anpetrik | 25.04.2013 | Переглядів: 1289 | Коментарів: (5)

Зіграли .Агро проти Березянки .Перший тайм за ініціативи Берези (були два момента) а забили Агро (пенальті реалізували)Другий тайм за рівноі боротьби забивае Агро(добили штрафний) 2-0 перемога Агро,Нуднувато і спокійно завершили сезон..Аналіз чемпіонатів чекайте далі...
рефері | 07.11.2011 | Переглядів: 548 | Коментарів: (2)

За рішенням КДК за участь у матчі незаявленного гравця команді Агро-Богуславщина зарахована поразка,Медвин на шару отримав три очки.Команда Агро-Богуславщини зайняла вичікувальну позицію-не грае і не знімаеться
рефері | 03.10.2011 | Переглядів: 596 | Коментарів: (3)

Богуславський район представлений в першій лізі Командою "Добробут" (Побережка). Грають там гравці з усього району. Першу гру виграли в Таращі у місцевого Інтера 3-2. Усуботу примудрилися програти дома Володаркі 0-1(ще й точку не забили). Ось такі справи. Упершій лізі шість команд.у вищій шістнадцять. Виводи робіть самі.
рефері | 20.06.2011 | Переглядів: 642 | Коментарів: (1)

Володимир Ординський. Народився 22 квітня 1985 року. Форвард,атакуючий півзахисник. Вихованець Білоцерківського футболу. Грав у місцевих командах Рось та Арсенал, а також у ряді аматорських команд Київщини під егідою БРФФ .Володар багатьох трофеїв цього регіону, багаторазовий кращий бомбардир турнірів Київської області.
 З командою «Гагра» виграв Кубок Грузії та вийшов у Вищу Лігу Грузії.
DJGOR№22 | 20.06.2011 | Переглядів: 1042 | Коментарів: (3)