Технікум1920-Бінет

Чудовий матч видали команди.Зі старту ініціативою заволоділа Маслівка, але стартовий натиск не дав результату. На 6 хвилині штрафний, розіграний Бінетом завершився м,ячем у ворота Маслівки - відзначився Кучеренко Максим.Маслівка швидко зрівняла рахунок .На 9 хвилині відзначився Яковенко Ян.Швидка контратака Бінету на17 хвилині завершуеться точним ударом Горовенко Михайла.На 33 хвилині Муравський Андрій зрівнюе рахунок.а на35 Шепель Михайло ударом головою виводить Маслівку вперед.Алегравець Бінету Терещенко Андрій замкнувши подачу зі штрафного зрівняв рахунок на41 хвилині.Після перерви на 56 хвилині Горовенко Михайло класним ударом зі штрафного вивів Бінет уперед.Намагання Маслівки зрівняти рахунок результату не дали. 4-3 перемога команди Бінет.
Гость | 17.05.2024 | Просмотров: 638 | Комментариев: