Головна » Кубок району

у ФIНАЛЬНОМУ МАТЧI ГОНЧАРI ПЕРЕГРАЛИ БЕРЕЗЯНКУ З РАХУНКОМ 1-0.ГОЛ НА 67 ХВИЛИНI ЗАБИВ МАРТИНЕНКО ОЛЕКСАНДР.ГОНЧАРI ДОГРАВАЛИ ГРУ У МЕНШОСТi З 74 ХВИЛИНИ
рефері | 28.06.2017 | Переглядів: 512 | Коментарів: (0)

ФК " Медвин" досить невимушено переміг ФК "Станишівка" з рахуном 4:1.
  Медвинці впевнено розпочали гру, забивши два голи, та повністю контролюючи хід поєдинку. Інтрига в матчі виникла лише наприкінці першого тайму, коли гравці з Станишівки  спочатку скоротили відставання, а потім забили і другий м´яч, котрий, щоправда, не зарахували...
  Будь-які сумніви, щодо  результату поєдинку поховав центральний захистик Станишівки, подарувавши м´яч нападаючому суперника в своєму штрафному майданчику(!) - 3:1 результат першого тайму.
Другий тайм значно поступався першому у видовищності, номінальні господарі довели матч до перемоги, забивши вчетверте .

Yarik | 11.11.2013 | Переглядів: 564 | Коментарів: (1)

Гончарі-Станишівка 0-1(Чебанік53)
рефері | 25.08.2013 | Переглядів: 570 | Коментарів: (0)

24 серпня 13-00 стадіон Колос
Кубок району.Фінал
Гончарі(Дибинці)-Станишівка(Таращанський район)
рефері | 23.08.2013 | Переглядів: 584 | Коментарів: (0)

Іванівка - Хохітва  матч відбудеться у неділю, 21 квітня о 11:00
Лужники - Станишівка - час початку невідомий
Урожай -  Медвин - час початку невідомий
Команда Гончарі вже у півфіналі ...

Yarik | 17.04.2013 | Переглядів: 552 | Коментарів: (2)

В кого є інформація про результати матчів- пишіть!
ьшлщдфг321 | 15.04.2013 | Переглядів: 590 | Коментарів: (4)

Бінет - Медвин
Півфінали складатимуться з двох матчів, що мають відбутися  з 29 квітня по 6 травня.
Старт Чемпіонату району заплановано на 12 травня.

4тур чемпіонату області.
Чайка(П.Борщагівка) — Росичі(Богуслав) — 0:2(А.Бузинний 28,Білошицький 73)
(інфа від anpetrika)
5 тур Росичі - Динамо Фастів) - 1:0, за відверто нудної все вирішив гол Мартиненка у другому таймі...
Yarik | 23.04.2012 | Переглядів: 793 | Коментарів: (7)

Відбулося жеребкування 46-го розіграшу Відкритого кубку району на призи газети "Вісті Богуславщини", всього у жеребкуванні взяли участь 13 команд, пропоную до вашої уваги його результати:
1-й попередній етап
1. Газовик (Богуслав) - Рось (Дибинці)  - матч відбудеться в с. Дибинці в суботу, 14 квітня, початок о 11:30
2. ФК Станишівка - ФК Побережка - с. Станишівка,  14:00
3. Освіта (Богуслав) - Урожай (Чаплинка) - с. Хохітва, 15:30
4. Мейсон-Еко (Мисайлівка) - Край (Кислівка) - с Мисайлівка, 16:00
5. Грандіс-Трейд (Шупики) - ФК Іванівка - с. Дибинці, 16:00
Всі матчі 1-го етапу  відбудуться в суботу, 14 квітня
Команди Агро-Богуславщина, ФК Медвин та Бінет вступають у боротьбу з другого етапу, так Агро-Богуславщина поїде в гості до переможця пари №3, ФК Медвин переможця пари №1, а Бінет №4. Переможці пар №2 та  №5 зустрінуться між собою.
Також 14 квітня у Дибинцях ві ... Читати далі »
Yarik | 13.04.2012 | Переглядів: 740 | Коментарів: (8)

Відбувся фінальний матч.Погода змилувалася і дозволила командам грати в футбол.У складі К.Р. було присутньо аж сім богуславських гравців(не приіхала Б.Ц. громада)Мисайлівка грала звичним складом (підсилення гравець Динамо-2 Коваль В.) Саме вихованець Дибинецького футболу влучно пробивши штрафний вивів Агро уперед.У другому таймі він же реалізувавши вихід сам-на-сам зробив рахунок 2-0.Довершив розгром капітан Агро Лінський Ігорь влучно пробивши здалеку(класний мяч залетів)Рахунок став 3-0,свисток ,Нагородження ,і 45 розіграш кубку став історіею.Дякую за участь всім командам.
рефері | 28.06.2011 | Переглядів: 580 | Коментарів: (4)